Zwycięstwo ełckiego „Szczypiorniaka”
Ełk 23/02/2016

piłki szczypiorniak

Kolejne zwycięstwo Ełckiego Klubu Sportowego „Szczypiorniak”. Tym razem pokonali w minioną niedzielę na wyjeździe w Białymstoku tamtejszy MOKS. Wynik spotkania to 35:21.

Już od samego początku meczu ełczanie pod wodzą Jerzego Filipka dyktowali warunki na parkiecie. Po pierwszej połowie zawodnicy EKS „Szczypiorniak” prowadzili 18:11. Druga połowa również należała do ełczan, jednak rywale nie odpuszczali. Mecz był bardzo agresywny, dlatego sędziowie ukarali obie drużyny, aż po 10 min kar dla zawodników.

W kolejnym spotkaniu ełczanie zmierzą się z Jaćwingami Gołdap. Mecz już 5 marca o godzinie 16:00 w hali widowiskowo-sportowej na os. Jeziorna w Ełku.

EKS „Szczypiorniak” wychodzi do najmłodszych ełczan z ciekawą inicjatywą. W piątek zawodnicy rozpoczynają akcję „SZCZYPIORNIAK W PRZEDSZKOLU”. Będą to zajęcia sportowe  z piłki ręcznej skierowane nie tylko do dzieci, ale również ich rodziców.