Znicz się przełamał i zgarnął trzy punkty
Biała Piska 03/05/2021

Znicz Biała Piska, który jeszcze w grupie mistrzowskiej nie zdobył żadnego punktu w sobotnie popołudnie podejmował u siebie ekipę Polonii Warszawa.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, ale piłkarze obu drużyn nie potrafili znaleźć drogi do siatki i schodzili do szatni przy wyniku 0-0. Druga połowa to już piękny koncert piłkarzy Znicza.
Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się w 53-ciej minucie Sebastian Jarosz i taki wynik utrzymywał się dosyć długo, bo aż do 79-tej minuty gdzie na 2-0 podwyższył Jacek Dzienis.

Swoją cegiełkę w postaci bramki dołożył jeszcze Bartosz Giełażyn w 89-tej minucie i tym samym ustalił wynik spotkania. Znicz Biała Piska Polonia Warszawa 3-0.

Swojego zadowolenia z wyniku oraz postawy piłkarzy nie krył trener Znicza Ryszard Borkowski

Po tej wygranej Znicz przesunął się w tabeli III ligi na piąta pozycję.