Złoto zawodnika MKS Żak Ełk
Ełk/Suchy Las 21/03/2017

Patryk-Laskowski-judo-Eł

Udane starty zawodników MKS Żak Ełk w XIV Wielkopolskim Międzynarodowym Turnieju Judo. Były to zawody rangi Otwartego Pucharu Polski Młodzików i Juniorów Młodszych, a wyniki będą zaliczane do rankingu Polskiego Związku Judo. Ze złotem wrócił z Turnieju podopieczny trenera Krzysztofa Sosnowskiego – Patryk Laskowski. Pierwsze miejsce i krążek z najcenniejszego kruszcu zdobył w kategorii do 60 kg pokonując w sumie 5 rywali. Kolejnego dnia startując w starszej grupie wiekowej zajął punktowane 7 miejsce. 7 miejsce zajęła także Urszula Szymanowska w kategorii 52 kg juniorek młodszych, a 9 miejsce wywalczył Tymon Gutowski w wadze 55 kg juniorów młodszych. Wyjazd na zawody współfinansowany został z budżetu Miasta Ełk.