Zapraszają na obchody
Suwałki 07/11/2018

Obchody setnej rocznicy odzyskania niepodległości organizują suwalskie służby mundurowe. Uroczystości rozpoczną się w piątek (09.11.18) o godzinie 17.30 w Parku Konstytucji 3 Maja. Będzie wspólne śpiewanie, złożenie kwiatów pod Dębem Wolności oraz tradycyjna wojskowa grochówka. Zaprasza podpułkownik Jarosław Kowalewski, komendant Wojskowej Komendy Uzupełnień w Suwałkach.
W sobotę (10.11.18) obchody przeniosą się do Klubu Jednostki, przy ulicy Wojska Polskiego. Tam odbędzie się piknik wojskowy.

