Zagłębie Sosnowiec–Wigry Suwałki 0:1
Suwałki 24/09/2017

Wigry Suwałki w spotkaniu 10. kolejki Nice I ligi wygrały na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec 0:1. Bramkę dla zespołu biało-niebieskich zdobył w 82. minucie meczu Kamil Kościelny. Tym samym gospodarze z Sosnowca zaliczyli drugą porażkę, szóstą w całości rozgrywek. Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana. Obydwie drużyny, grały równo, choć bez okazji na bramkę. Podczas drugiej połowy, gospodarze przystąpili do ataku. Biało-niebiescy utrzymali szyki w obronie i kontratakując, zwycięskiego gola strzelił w 82 minucie Kamil Kościelny. Sobotnia wygrana daje Wigrom awans na 13. miejsce w tabeli. Kolejne spotkanie, tym razem na stadionie gospodarzy. W środę (27.09) Wigry podejmą Raków Częstochowa.