Wygrana suwalskich Wigier
Suwałki 14/11/2022

Wigry Suwałki pokonały w sobotę na wyjeździe (12.11) Promień Mońki 0:2 w 16. kolejce IV ligi podlaskiej.

Biało-niebiescy mogli objąć prowadzenie w 35. minucie, kiedy do wykonania rzutu karnego podszedł Marcin Fiedorowicz. Piłkarz Wigier nie wykorzystał jednak szansy. Na pierwszego gola suwalczanie czekali ponad 70 minut. Prowadzenie Wigrom zapewnił Radosław Gulbierz, który pokonał bramkarza silnym strzałem z ostrego kąta. Kilka minut później, wynik podwyższył Marcin Fiedorowicz. Strzelec uderzał z trudnej pozycji, bo miał przed sobą wielu obrońców rywali. Posłał piłkę do siatki z około16 metrów.

Piłkarze z Suwałk zakończyli 16. kolejkę na czwartym miejscu w tabeli. Przed nimi ostatni mecz w tym roku. Rywalem biało-niebieskich będzie Sparta 1951 Szepietowo.