Wygrana Mazura i lepsze miejsce w tabeli
Olsztyn 07/06/2021

Ważna wygrana ełckiego Mazura. W ramach 32. kolejki spotkań forBET IV ligi Mazur Ełk wybrał się do Olsztyna, gdzie podejmował ekipę Warmii Olsztyn.

Przed tym spotkaniem ciężko było obstawiać zwycięzcę, gdyż obie ekipy okupowały miejsce w środku tabeli.

Od początku spotkanie było bardzo wyrównane, jednak to Mazur wyszedł jako pierwszy na prowadzenie. W 45. minucie zawodnik z Ełku został faulowany w polu karnym. Do rzutu karnego podszedł Skalski, który pewnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy.

W drugiej połowie obie drużyny miały jeszcze swoje szanse, ale ostatecznie wynik się nie zmienił i to ełczanie wywieźli z Olsztyna cenne trzy punkty. Spotkanie Warmia Olsztyn – Mazur Ełk zakończyło się wynikiem 0:1.

Po tym spotkaniu Mazur wskoczył na 8. miejsce w tabeli IV ligi. Do końca sezonu pozostały już tylko dwie kolejki rozgrywek.