Wigry wygrały w Grudziądzu
Suwałki 22/08/2019

Drugie z rzędu zwycięstwo piłkarzy suwalskich Wigier. W wyjazdowym spotkaniu przeciwko Olimpii Grudziądz suwalczanie wygrali 2:1. Biało-niebiescy objęli prowadzenie już w 2. minucie gry. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, wykonywane przez Grzegorza Aftykę, na bramkę zamienił kapitan Wigier, Arkadiusz Najemski. Gospodarze odpowiedzieli jednak już po pięciu minutach. W drugiej części spotkania gospodarze starali się przejąć inicjatywę na boisku, a Wigry zaprezentowały konsekwentną grę w obronie i wyczekiwały na szansę do przeprowadzenia własnej akcji. Udało się w 74. minucie gry, kiedy, ponownie po rzucie rożnym, Arkadiusz Najemski zapewnił swojej drużynie prowadzenie. W niedzielę na Stadionie Miejskim w Suwałkach Wigry zmierzą się z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza.