Wigry Suwałki – Warmia Grajewo 2:3
Suwałki 14/10/2022

Piłkarze Wigier Suwałki przegrali w środę (12.10) 2:3 z Warmią Grajewo.

Tym samym biało-niebiescy odpadli w trzeciej rundzie rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu województwa podlaskiego.

Prowadzenie przed końcem pierwszej połowy dał gospodarzom Marcin Fiedorowicz. Dzięki szybkiej akcji zza pola karnego piłkarze Wigier schodzili do szatni z prowadzeniem 1:0.

Gorzej wypadła druga połowa meczu. Błędy w obronie i nieskuteczne akcje biało-niebieskich szybko zemściły się w postaci goli na konto Warmii. Golę dla gości strzelali Łukasz Wojno i Tomasz Dzierzgowski.

Sytuację ratował jeszcze Łukasz Kubrak, pięknym strzałem w 55. minucie. Niestety, ostatecznie tryumfowali piłkarze z Grajewa.

To już druga konfrontacja z Warmią w Suwałkach. W spotkaniu ligowym rozegranym 10 września padł remis 2:2.