Wigry Suwałki – GKS Jastrzębie 2:0
Suwałki 06/07/2020

Wigry Suwałki pokonały GKS Jastrzębie 2:0. Drużyna kończy fatalną serię porażek na koniec sezonu. Spotkanie rozegrano w niedzielę (05.07) na stadionie przy ulicy Zarzecze w Suwałkach. Biało-Niebiescy podchodzili do gry po serii porażek, które ostatecznie przypieczętowały już pożegnanie z I ligą. Pierwszy gol padł w 17. minucie. Robert Bartczak, strzałem z kilkunastu metrów pokonał bramkarza gości i dał Wigrom prowadzenie.

W 35 minucie dokładne dośrodkowanie wykorzystał Martin Dobrotka i na przerwę biało-niebiescy schodzili z dwubramkową przewagą. Bramki Roberta Bartczaka i Martina Dobrotki sprawiły, że pierwsze zwycięstwo w tym roku stało się faktem. Niestety, wygrana nie zmienia położenia zespołu, który żegna się z I ligą. Najbliższy mecz Wigry zagrają w piątek (10.07) kiedy to na wyjeździe zmierzą się z Odrą Opole.