Wigry Suwałki 0:1 Hutnik Kraków
Suwałki 10/05/2021

Bolesna porażka Wigier w ostatniej minucie spotkania. W sobotnim (08.05.21) meczu II ligi suwalskie Wigry przegrały z Hutnikiem Kraków 0:1. Spotkanie rozpoczęło się dobrze. Sytuacja na boisku diametralnie zmieniła się dopiero w 54. minucie, gdy po faulu drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Martin Dobrotka. Od tego czasu suwalczanie musieli sobie radzić w dziesiątkę.

Hutnik nie stworzył sobie jednak zbyt wielu groźnych sytuacji i to biało-niebiescy jako pierwsi zdobyli gola. Niestety, sędzia nie uznał bramki Patryka Mularczyka, który był na pozycji spalonej. Sytuacja zmieniła się w ostatniej akcji spotkania.

Hutnik wyprowadził ostatnią, jak się okazało zwycięską kontrę, po której bramkę dla przyjezdnych zdobył Filip Handzlik.

Wigry Suwałki 0:1 (0:0) Hutnik Kraków

Wigry: Zoch – Dobrotka, Piekarski, Grzelak, Gierach, Babiarz (78 Czułowski), Mularczyk, Kamiński, Gojko (72 Wełniak), Sauczek, Adamek (72 Żebrakowski).

Bramka: 0:1 – Handzlik 90+4.