Ważna wygrana Znicza
Łódź 30/08/2021

W sobotnie popołudnie piłkarze Znicza Biała Piska wybrali się do Łodzi, gdzie podejmowali rezerwy ŁKS-u Łódź.

Od początku tempo spotkania było bardzo szybkie i obfitowało w wiele akcji z obydwu stron. Jednak to goście jako pierwsi wyszli na prowadzenie. W 33-ciej minucie debiutant w zespole Znicza Adrian Duchnowski strzela na 0-1. Kilka chwil później Znicz mógł już prowadzić 0-2 jednak Famulak trafia w poprzeczkę. Do wyrównania doszło w 42. minucie. Po zagraniu przez jednego z piłkarzy gości piłki ręką, gospodarzom został podyktowany rzut karny, którego pewnie wykorzystali.

Do przerwy wynik się nie zmienił i piłkarze schodzili do szatni przy stanie 1-1.

W drugiej części spotkania piłkarze Znicza wyszli bardzo zdeterminowani co zaowocowało drugą bramką. W 55-tej minucie wynik na 1-2 podwyższył Kuśnierz.

Do końca spotkania obie drużyny grały bardzo dobrze, ale żadna nie potrafiła już znaleźć drogi do bramki rywala.

ŁKS II Łódź Znicz Biała Piska 1-2.

Jestem szczęśliwy i dumny z chłopaków bo zagrali świetne spotkanie z ciężkim rywalem, mówił po spotkaniu trener Znicza Ryszard Borkowski.

Znicz po tej wygranej zajmuje  9 miejsce w tabeli III ligi.

Przypomnijmy inny trzecioligowiec z regionu Mamry Giżycko w miniony weekend pauzował.