Victoria Wałbrzych – Ślepsk Suwałki 3:2
Suwałki 21/01/2016

slepsk

Pierwszy mecz w nowym roku i pierwsza porażka. Ślepsk Suwałki przegrał 2:3 z Victorią Wałbrzych w spotkaniu 16. kolejki siatkarskiej I ligi. W mecz zdecydowanie lepiej weszli gospodarze, którzy w pierwszym secie pozwolili suwalczanom ugrać zaledwie 16 punktów. Drugie set był już zdecydowanie bardziej wyrównany, ale znów to gospodarze okazali się lepsi i wygrali 25:23. Później do głosu doszli jednak siatkarze Ślepska. W trzeciej odsłonie suwalczanie wygrali 25:18, w czwartej 25:17 i o zwycięstwie miał zadecydować tie-break. W nim zacięta walka punkt za punkt trwała do stanu 13:13. W decydującym momencie więcej zimnej krwi zachowali gospodarze, którzy ostatecznie wygrali 15:13. MVP meczu został siatkarz Victorii, Piotr Lipiński.