VI Grand Prix Polski
Mińsk Mazowiecki 11/03/2019

W minioną sobotę (09.03), w Mińsku Mazowieckim, rozegrano mocno obsadzone VI Grand Prix Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu. W zawodach bardzo dobrze zaprezentowali się młodzi, suwalscy grapplerzy. Podopieczni trenera Miłosza Staśkiewicza zdobyli 3 złote, 4 srebrne i jeden brązowy medal. W kategorii U-10 pierwsze miejsce zajął Dariusz Banc, który odnotował wygrane z wyższymi pasami. W tym samym przedziale wiekowym, na najniższym stopniu podium, stanął Błażej Rusinowski. Najwięcej krążków suwalczanie zdobyli w kategorii U-12. Złote medale wywalczyli: Gabriela Kozłowska i Dawid Bałtrukanis, srebrne Bianca Górski, Wiktoria Kalinko i Ashley Beczkowska oraz brąz Kacper Burzyński. W zawodach wziął również udział Mariusz Gajewski, który rywalizację ukończył na 8. miejscu. Dodajmy, że zawodnicy Berserkers Team zajęli drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej.