UKŻ GROT na podium
Zalew Zegrzyński/Suwałki 16/05/2017

Szóstka zawodników z UKŻ GROT Suwałki wywalczyła miejsca na podium w Regatach Europy Centralnej w klasie CADET, które odbyły się na Zalewie Zegrzyńskim w miniony weekend (12-14.05). Eryk i Kinga Martynko zajęli pierwsze miejsce w kategorii OPEN i pierwsze miejsce w kategorii MIX (załóg mieszanych), Julia Hościłowicz i Julia Kundzicz zajęły drugie miejsce w kategorii OPEN i pierwsze miejsce w kategorii KOBIET, a Amelia Piasecka i Michalina Hościłowicz zajęły 19 miejsce w kategorii OPEN i drugie miejsce w kategorii MŁODZIK (załóg do lat 14). Natomiast Paweł Cherubin, trener i twórca sukcesów „cadeciarzy”, odebrał puchar za drugie miejsce w klasyfikacji klubowej. W regatach udział brało 41 załóg z Polski, Czech i Niemiec.