Trzy pierwsze miejsca
Białystok/Ełk 06/06/2017

2-2-crop555

Trzy złote medale zdobyli reprezentanci MKB „Mazur” Ełk na II Ogólnopolskim Turnieju Bokserskim Grand Prix Białegostoku. W zawodach, które odbyły się w miniony weekend (3-4.06) startowało około 100 zawodników z 17 klubów z całej Polski.

Reprezentant ełckiego Mazura, Adrian Krukowski w finale kategorii wagowej 66 kg po bardzo dobrej i widowiskowej walce pokonał 3:0 Dominika Wojtczaka z „Zagłębia” Konin. Adrian został też wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju wśród kadetów. Pierwsze miejsca w swoich kategoriach wagowych zajęli też Tomasz Kulenko i Natalia Kuczewska.

Wyjazd na zawody reprezentantów MKB „Mazur” Ełk był możliwy dzięki dotacji otrzymanej z Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego w Ełku.