Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku
Ełk 01/06/2026

Maja z mamą Magdą, Amelka z mamą Justyną, Alan z mamą Anią i Miłosz z mamą Kasią wystąpili dziś w audycji „Szkoła na antenie” i opowiedzieli o dzieciństwie rodziców i dzieci. Była to ostatnia audycja uczniów z klasy Ia w tym roku szkolnym. Kolejna po wakacjach!

