Szczęśliwa 13. kolejka dla trzecioligowców z regionu
Region 14/10/2021

W środowe (13.10) popołudnie Znicz Biała Piska wyjechał do Nowego Dworu Mazowieckiego, by zmierzyć się z lokalnym Świtem.

Znicz od początku spotkania mocno naciskał gospodarzy, co zaowocowało trafieniem Mateusza Furmana w 12. minucie i objęciem prowadzenia w tym spotkaniu. Gospodarze mieli kilka dobrych sytuacji przed przerwą, jednak ich nie wykorzystali. Po przerwie to Znicz znów szybko zdobył bramkę. W 47. minucie na listę strzelców wpisał się Dawid Kalinowski i było już 0:2. Znicz dobrze bronił wyniku i nie pozwolił rywalom chociażby na złapanie kontaktu.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Znicz Biała Piska 0:2.

W kolejnym spotkaniu Mamry Giżycko wybrały się do Warszawy na mecz z Polonią. Mamry nie radzą sobie za dobrze w tym sezonie i wygrana nad Polonią pozwoliłaby odskoczyć z dołu tabeli. Spotkanie od początku było bardzo wyrównane, jednak to Mamry jako pierwsze strzeliły bramkę, a dokładnie Szymon Łapiński w 36. minucie dał Mamrom prowadzenie. Po przerwie Polonia wzięła się do odrabiania strat, strzelając bramkę wyrównującą w 60. minucie spotkania. Jednak nie cieszyli się zbyt długo remisem. Dwie minuty po wyrównaniu po raz drugi do siatki trafił Łapiński zmieniając wynik na 1:2. Mamry do końca broniły korzystnego rezultatu i już nie oddały prowadzenia.

Polonia Warszawa – Mamry Giżycko 1:2.

Po tej kolejce Znicz zajmuje 12. miejsce w tabeli III ligi, Mamry są 16.