Suwalscy modelarze z tytułem mistrza Polski
Suwałki 10/09/2020

Sukces suwalskich modelarzy na Otwartych Mistrzostwach Polski Modeli Swobodnie Latających w Podlodowie. Zawody odbyły się w miniony w weekend (04-06.09). Reprezentacja Sekcji Modelarstwa Lotniczego OSiR Suwałki w składzie Anna Krzywicka, Filip Rudziński oraz Stanisław Skibicki zdobyła I miejsce drużynowo i tytuł Mistrza Polski. Tytuł Mistrza Polski wywalczył również trener sekcji Stanisław Skibicki. Na trzecim miejscu sklasyfikowano Filipa Rudzińskiego. Dalsze miejsca w klasyfikacji zajęli Anna Krzywicka (9 miejsce) i Bartłomiej Skibicki (11 miejsce). To nie koniec zmagań suwalskich modelarzy. Na lotnisko w Podlodowei koło Dęblina wrócą 18 września. Tam wezmą udział w zawodach Pucharu Polski.