Suwałki Beach Arena 2018
Suwałki 16/07/2018

Turniej siatkówki plażowej Suwałki Beach Arena 2018 odbył się w sobotę (14.07.18) nad Zalewem Arkadia. W zawodach udział wzięło 16 par męskich oraz 9 żeńskich m.in. z Białegostoku, Gdańska, Olsztyna, Suwałk oraz Litwy. Bezkonkurencyjni okazali się gdańszczanie, którzy triumfowali w obu kategoriach. W finale rywalizacji kobiet Aleksandra Chyła i Agata Chyła z Gdańska, pokonały litewską parę Karolina Santaryte i Iveta Sutkute 2:0. Trzecie miejsce również trafiło do Litwinek. Monika Sallaute i Leva Kazuraityte pokonały suwalczanki Aleksandrę Bieryło i Katarzynę Stepko 2:1. Wśród panów triumfowali Adrian Bielecki i Bartosz Pietruczuk z Gdańska, którzy w spotkaniu finałowym pokonali Damiana Załęskiego i Mariusza Magnuszewskiego z Białegostoku 2:0. Na najniższym stopniu podium stanęli siatkarze z Olsztyna Rafał Maluchnik i Michał Tomczak, którzy wygrali 2:1 z Mateuszem Ziembą i Jakubem Sulimą z Gdańska.