Sukces ełckich kickboxerów
14/06/2015

Sukces zawodników UKS Maximus Ełk na Mistrzostwach Polski Juniorów oraz Seniorów w Kickboxingu w formule K-1 RULES. Zawody odbyły się w miniony weekend w Legnicy. W najostrzejszej formule kickboxingu startowało 264 fighterów z 68 klubów z całej Polski.

UKS Maximus Ełk reprezentowało troje zawodników. Brązowy medal w kategorii seniorów do 60 kg wywalczyła Angelika Suchocka, wicemistrzem Polski w kategorii juniorów starszych w kategorii +91 został Michał Gawkowski. Duże wyróżnienie również dla Kamila Chomko, który w ćwierćfinale nieznacznie na punkty uległ utytułowanemu przeciwnikowi, posyłając go w drugiej rundzie na deski, mówi Rafał Sztramko, trener ełczan.

Wyjazd zawodników był możliwy dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miasta w ramach projektu „Z kickboxingiem w przyszłość”.