Sukces Adriana Krukowskiego z MKB „Mazur” Ełk
19/10/2015

BOKS MKS MAZUR 1

Adrian Krukowski z MKB „Mazur” zdobył złoty medal na Międzywojewódzkich Mistrzostwach młodzików w boksie. Zawody odbyły się w miniony weekend w Elblągu. Brało w nich udział ponad 40 zawodników z czterech okręgowych związków bokserskich z województwa warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, mazowieckiego i kujawsko-pomorskiego. Adrian Krukowski startował w kategorii wagowej 62 kg. W walce eliminacyjnej wygrał 3:0 z Rafałem Wójcikiem z Piaseczna, a w walce finałowej 3:0 pokonał Sebastiana Wawreszuka z „Unia” Hajnówka. Tymi zwycięstwami zapewnił sobie udział w turnieju finałowym, który odbędzie się w listopadzie w Poznaniu. Ełczanin będzie walczył o tytuł Mistrza Polski. Wyjazd na zawody był możliwy dzięki dotacji z Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego w ramach realizowanych grantów.