Ślepsk Malow – LUK Lublin 2:3
Suwałki 15/04/2022

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali z LUK Lublin 2:3. Było to ostatnie, domowe spotkanie biało-niebieskich w sezonie 2021/2022.

W rundzie zasadniczej obie ekipy podzieliły się punktami. W pierwszym meczu, rozegranym w Suwałkach, lepsi okazali się suwalczanie wygrywając 3:0, natomiast w Lublinie zwyciężyli siatkarze LUK Lublin 3:1.

Podopieczni trenera Dominika Kwapisiewicza wygrali dość pewnie dwa pierwsze sety i spotkanie zapowiadało się bardzo obiecująco. Niestety, od trzeciego seta spadła jakość ich gry. Jednocześnie goście znacznie poprawili swoją dyspozycję.

Zawodnicy z Lublina bezlitośnie wykorzystali każde potknięcie biało-niebieskich. W rezultacie suwalczanie musieli uznać wyższość drużyny z Lublina.

Mecz rewanżowy zostanie rozegrany w środę, 20 kwietnia, w Lublinie.