Siódme zwycięstwo biało-niebieskich
Suwałki 08/11/2021

1:0 pokonały w piątek (5.11) Wigry Suwałki krakowską Garbarnię. To siódme zwycięstwo biało-niebieskich w tym sezonie. Autorem bramki był Denis Gojko, a gol na miarę trzech punktów padł w 52. minucie spotkania. Meczu nie można jednak zaliczyć do łatwych. Sporo problemów przysporzył piłkarzom na przykład intensywnie padający deszcz. Trzeba też dodać, że gra obu drużyn była dość wyrównana.

Po zdobytej bramce Wigier zespół gości ruszył po gola wyrównującego. Krakowianie dokonać tego mogli zaledwie minutę później, ale Hieronim Zoch uratował drużynę w sytuacji sam na sam. Ostatecznie pomimo kilku akcji w polu karnym Wigier, piłka do bramki nie wpadła.

Kolejny mecz Wigry Suwałki zagrają 13 listopada. Zmierzą się wówczas z Pogonią Grodzisk Mazowiecki.