Rywal przerwał dobrą passę biało-niebieskich
Suwałki 09/11/2020

1:2 przegrali wczoraj (8.11) z Sokołem Ostróda piłkarze Wigier Suwałki. To druga porażka, jaką w tym sezonie ponieśli biało-niebiescy. Mecz od samego początku nie układał się dobrze dla suwalczan. Nerwowo zrobiło się w 19. minucie, kiedy gola strzelił napastnik Sokoła. Wigrom udało się odrobić stratę. Bramka padła w 25. minucie, a jej autorem był Cezary Sauczek. Druga połowa meczu nie poszła jednak po myśli biało-niebieskich W 55. minucie goście przeprowadzi kolejną zabójczą kontrę i wyszli na prowadzenie. Pomimo starań, Wigrom nie udało się doprowadzić do remisu. – Popełniliśmy błędy, z których skorzystał przeciwnik. To był mecz, w którym nie daliśmy rady – mówił po spotkaniu trener Dawid Szulczek.