Remis MKS Ełk
Ełk 11/06/2018

Remisem 2:2 zakończyło się sobotnie (09.06.) spotkanie MKS Ełk z drużyną ŁKS 1926 Łomża.

Jako pierwszy bramkarza ŁKS pokonał w 12. minucie spotkania Kacper Jagłowski zdobywając pierwszego gola dla ełczan. 10 minut później wyrównującą bramkę zdobył Rafał Kalinowski. W 45. minucie kolejny punkt dla ŁKS-u dołożył Daniel Lemański. Wyrównanie dla ełczan na 2:2 przyszło dopiero w 90. minucie za sprawą Rafała Maćkowskiego, który pokonał bramkarza ŁKS.

Kolejne, z pewnością trudne spotkanie, MKS Ełk rozegra w sobotę (16.06.). Zmierzy się z notowaną na 2. miejscu w tabeli III ligi piłki nożnej Lechią Tomaszów Mazowiecki. Dodajmy, że ełczanie po 33. kolejkach plasują się na 12. lokacie. A najbliższy mecz będzie już ostatnim w tym sezonie w ramach III ligi.
Początek spotkania o godzinie 17:00.