Remis dawał nadzieję
Ełk 27/03/2017

szczypiorniak3-e1490

28:32 przegrał Ełcki Klub Sportowy „Szczypiorniak” z MOKS Słoneczny Stok Białystok. Było to ostatnie spotkanie Szczypiorniaka rozegrane w tym sezonie „u siebie”. Mimo dopingu publiczności i dającego nadzieję na dobry wynik remisu po pierwszej połowie, ełczanie ponieśli kolejną porażkę.

Jak tłumaczy Artur Bućko, wiceprezes EKS „Szczypiorniak” – osłabienie w drużynie wymusiły na trenerach wystawienie do walki zawodników niedoświadczonych w zmaganiach  ligowych. Do tego doliczyć trzeba zbyt wiele podstawowych błędów, brak chęci walki i zaangażowania oraz wiary w swoje umiejętności. I to jak dodaje Bućko – dodało skrzydeł przeciwnikom, którzy z minuty na minutę powiększali swoją przewagę. Stąd niekorzystny dla ełczan wynik 28:32.

Mecz odbył się dzięki wsparciu finansowemu z budżetu Miasta Ełku.