Puchar Polski nie dla MKS
Ełk 28/04/2016

mecz

Puchar Polski nie dla Mazurskiego Klubu Sportowego Ełk. Mecz w ramach 1/4 finału wojewódzkiego zakończył się wynikiem 2:4 dla Olimpii Elbląg. Goście objęli prowadzenie w 15. minucie po golu Antona Kołosowa z rzutu karnego. Ten sam zawodnik niespełna pół godziny później zaliczył drugie trafienie.
Ełczanom jeszcze przed zakończeniem pierwszej połowy udało się zdobyć bramkę kontaktową. Jej autorem był Kamil Jackiewicz, który skutecznie wykonał rzut karny. W drugiej połowie Olimpia potwierdziła swoją dobrą formę. W 61. minucie gola strzelił Kamil Kuczkowski, a pięć minut później Patryk Sokołowski. Piłkarzom MKS nie udało się odrobić strat, mimo iż jeden z zawodników z Elbląga otrzymał czerwoną kartkę i w końcówce meczu drużyna grała w osłabieniu. Wynik 2:4 ustanowił Patryk Rosoliński z MKS, strzelając bramkę w 90 minucie.

– Byliśmy trochę przestraszeni w pierwszych 5 minutach  – przyznał po meczu trener ełczan Damian  Łukasik. – Olimpia zepchnęła nas do gry obronnej i zaczęliśmy popełniać błędy- dodaje trener.

Grono półfinalistów uzupełnili : Rominta Gołdap , Tęcza Biskupiec, Huragan Morąg.