Przedstawicielki Szkoły Podstawowej nr 7 w Ełku
Ełk 29/11/2018

W październiku dwunastoosobowa grupa uczniów z klas ósmych Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Ełku wzięła udział w polsko- niemieckim spotkaniu młodzieży, które odbyło się w Międzynarodowym Ośrodku Edukacji i Spotkań Młodzieży „Golm” w miejscowości Kamminke (Niemcy). Uczniowie realizowali międzynarodowy projekt „Przyszłość i pamięć” dofinansowany przez Polsko – Niemiecką Współpracę Młodzieży. W spotkaniu uczestniczyli również uczniowie z partnerskiej szkoły niemieckiej – Zweite Integrierte Gesamtschule w Halle.
O swoich wrażeniach z pobytu w Niemczech opowiadały dziś uczennice SP7 – Aleksandra Gastoł i Karolina Makarewicz oraz nauczycielka języka niemieckiego – pani Sylwia Surma.

