Projekt Warszawa – Ślepsk Malow Suwałki 3:0
Warszawa 09/01/2023

Ślepsk Malow Suwałki przegrał w meczu 19. kolejki PlusLigi z Projektem Warszawa 0:3.

Podopieczni trenera Dominika Kwapisiewicza zdołali nawiązać kontakt z rywalami tylko w drugim secie.

Mecz toczył się głównie pod dyktando warszawskiej drużyny. Gospodarze od samego początku wypracowali sobie dużą przewagę i nie pozwalali na przejęcie inicjatywy.

Pierwszy set, pomimo mocnego zaangażowania biało-niebieskich zakończył się wynikiem 25:14. Drugi był już bardziej wyrównany. Drużynie z Suwałk udało się wyjść na prowadzenie. Niestety i tym razem wygrali gospodarze.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0. Stołeczni zrewanżowali się tym samym biało-niebieskim za październikową porażkę w Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena”.

Występ swojej drużyny skomentował Dominik Kwapisiewicz, szkoleniowiec Ślepska Malow Suwałki.