Porażka żółto-zielonych
14/06/2015

Aż 9 bramek padło we wczorajszym wyjazdowym spotkaniu Płomienia Ełk z ŁKSem Łomża. Mecz zakończył się porażką ełczan 3:6. Po dwóch bramkach strzelonych przez zawodników z Łomży w pierwszej połowie, gola kontaktowego z rzutu karnego strzelił Patryk Gondek.

Nieporozumienie w bloku obronnym żółto-zielonych w drugiej części spotkania zaowocowało kolejnymi bramkami dla gospodarzy. Końcówka spotkania to bardzo dobra dyspozycja najskuteczniejszego zawodnika Płomienia Kamila Jackiewicza, który w ciągu sześciu minut strzelił dwa gole, w tym jednego z rzutu karnego. Mimo to kolejne trzy punkty na swoim koncie zanotowali piłkarze z Łomży. Ełczanie szansę na zrehabilitowanie się będą mieli w najbliższą sobotę. Na Stadionie Miejskim podejmą Jagiellonię II Białystok. Początek meczu o godz. 17.