Porażka Znicza w stolicy
Biała Piska/Warszawa 14/06/2021

W minionej kolejce piłkarskiej III ligi Znicz Biała Piska wybrał się do Warszawy, gdzie czekała na zawodników ekipa stołecznej Polonii.

Przed spotkaniem to podopieczni trenera Ryszarda Borkowskiego byli stawiani w roli faworyta, gdyż w historii spotkań drużynie z Warszawy jeszcze nie udało się wygrać z ekipą z Białej Piskiej.

Tym razem było jednak inaczej. Mecz rozgrywany był w ulewnym deszczu, co nie przeszkadzało gospodarzom, wręcz przeciwnie. Czarne koszule strzelanie rozpoczęły od rzutu karnego w 14. minucie spotkania. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-1 dla gospodarzy.

W drugiej części spotkania, już w 47. minucie, Polonia podwyższyła wynik na 0-2. Znicz cały czas próbował doprowadzić do kontaktu, ale bezskutecznie. W 71. Radziński podwyższył na 0-3, a niespełna 6 minut później Górski strzelił czwartą bramkę i tym samym ustalił wynik spotkania.

Polonia Warszawa – Znicz Biała Piska 0-4.

Znicz zajmuje aktualnie 6 miejsce w tabeli III ligi. Do zakończenia sezonu drużynie z Białej Piskiej pozostało do rozegrania już tylko jedno spotkanie. 16 czerwca o godzinie 17:00 czeka ich mecz na wyjeździe z Unią Skierniewice.