Pieniądze na okulistykę
Suwałki 29/06/2018
![]()
Prawie pół miliona złotych dotacji dostanie od miasta suwalski szpital. Pieniądze trafią na oddział okulistyczny. Przypomnijmy, że suwalski samorząd corocznie wspiera szpital wojewódzki. O szczegółach mówił dziś Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk.
Za przekazane 450 tysięcy złotych szpital zamierza nabyć sprzęt do operacji zaćmy i inne narzędzia potrzebne do operacji oczu.

