Panzer z medalami
Sejny 14/10/2019

15 medali wywalczył Klub Sportowy Panzer. W miniony weekend (12-13.10), w Sejnach odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Państw Nadbałtyckich w Kickboxingu. Podopieczni Klubu Sportowego Panzer Suwałki i Panzer Augustów wywalczyli łącznie 6 złotych, 5 srebrnych i 4 brązowe medale. Szymon Dembowski w kategorii do 67 kg. w K1 po twardym i emocjonującym finale pokonał 2:1 Łotysza Dajrisa Adejanovsa. Patryk Szyszko pewnie zwycięża w finale kat. K1 do 86 kg. z Rafałem Wysockim. Mariusz Lewoń w kat. do 91 kg. zdobył Puchar Baltic Cup 3 dla klubu Panzer Augustów. W kategorii kick light Mateusz Pietruszewski w kat. do 69 kg. pokonał Dawida Poniatowskiego z Polonii Pasłęk i zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii. Adrian Ołownia w kat. do 63 kg. zdeklasował Mateusza Jankowskiego z Team Sejny i wygrał pojedynek, przez przewagę punktową, już w pierwszej rundzie. Marcel Ostrokołowicz w kat. do 57 kg. wygrał walkę o złoto z klubowym kolegą – Mateuszem Kuklewiczem. W formule K1 znakomicie spisali się w sobotę Miłosz Hruświcki kat. -75 kg. oraz Adrian Rzatkowski – 81 kg., zdobywając brązowe medale w swoich kategoriach.