Motor Lublin 0:1 Wigry Suwałki
Lublin 15/04/2021

Piłkarze suwalskich Wigier wygrali w środę (14.04.21) na wyjeździe z Motorem Lublin 1:0.

Spotkanie rozpoczęło się nerwowo. W 8. minucie strzał Piotra Ceglarza trafił w boczną siatkę bramki Zocha. Dwadzieścia minut później gospodarze ponownie zaatakowali. Tym razem również nieskutecznie. Niewykorzystane sytuacje gospodarzy zemściły się już w 32. minucie. Po słabej interwencji defensywy Motoru futbolówka spadła na osiemnasty metr, pięknym wolejem uderzał Kacper Wełniak, piłka odbiła się od słupka bramki Madejskiego, a do siatki wpakował ją ostatecznie Kamil Adamek, zdobywając swoją dziesiątą bramkę w tym sezonie.

Motor za wszelką cenę starał się doprowadzić do wyrównania, ale szczęście sprzyjało drużynie Wigier, która po ostatnim gwizdku mogła cieszyć się z czternastego zwycięstwa w tym sezonie.

Motor Lublin 0:1 (0:1) Wigry Suwałki

Wigry: Zoch – Ozga (59 Orzechowski), Grzelak, Piekarski, Dobrotka, Babiarz, Czułowski (59 Liszka), Mularczyk (67 Kamiński), Wełniak (59 Sauczek), Gojko (83 Gierach), Adamek.

Bramka: 0:1 – Adamek 32.