MKS Ełk znów traci punkty
Ełk 30/04/2018

MKS Ełk znów traci punkty. W sobotnim (28.04) spotkaniu ełczanie przegrywają na własnym boisku z drużyną Olimpii Zambrów 3:4. Goście mecz ten zaczęli bardzo dobrze, bo już w 3. minucie po golu Michała Kułaczka wyszli na prowadzenie. Drużyna Olimpii cały czas atakowała bramkę Radzikowskiego i w 30 minucie wynik na 0:2 podwyższył Kamil Zalewski. W przewie spotkania trener drużyny ełczan, Przemysław Kołłątaj musiał bardzo zmotywować swoich piłkarzy, gdyż po gwizdku widzieliśmy już zupełnie inny MKS. Dowodem na to jest bramka kontaktowa w 53. minucie, której autorem był Rafał Kalinowski. Ta bramka dała wiatr w żagle gościom, gdyż chwilę później do remisu doprowadził Kacper Jagłowski. Bardzo dobrze pomiędzy słupkami spisywał się Adam Radzikowski, który w 67. minucie zatrzymał napastnika Olimpii w sytuacji sam na sam. Na 3. trafienie ełczan musieliśmy poczekać do 78. minuty. Pięknym strzałem popisał się Mariusz Łapiński, który podwyższył wynik na 3:2. Kiedy już się wydawało, że mecz skończy się wygraną ełczan, do remisu w 85 minucie strzałem z głowy doprowadził były napastnik MKS-u Kamil Jackiewicz. Ostateczny cios piłkarze z Ełku otrzymali już w doliczonym czasie gry; mocnym strzałem z pola karnego Kamil Zalewski pokonał bramkarza gospodarzy. Po dobrym spotkaniu w wykonaniu MKS, ełczanie niestety przegrali na własnym boisku z Olimpią Zambrów 3:4.