MKS Ełk okazał się lepszy
Ełk 26/03/2018

Za nami trzecia kolejka rozgrywek w pierwszej grupie III Ligi piłki nożnej.

W sobotę (26.03) na sztucznej nawierzchni górnej płyty ełckiego stadionu miejscowy MKS podejmował Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:1, choć łatwo nie było… Po pierwszej połowie, w której zdecydowanie dominowali goście ,ełczanie schodzili do szatni przegrywając 0:1 po golu Karola Drwęckiego w 34 minucie.

Druga odsłona to już zupełnie inne oblicze MKS-u, który praktycznie nie pozwalał przeciwnikom wydostać się z własnej połowy i to znalazło swoje odbicie w wyniku końcowym.

Najpierw, w 78 minucie wyrównał Rafał Kalinowski, a bramkę na wagę 3 punktów w 89 minucie spotkania strzelił Maciej Famulak.

O ocenę występu swojej drużyny, nasz reporter poprosił trenera ełczan – Przemysława Kołłątaja.

MKS po trzech kolejkach zajmuje 14 pozycję z dorobkiem 22 punktów, mając na koncie jedno zaległe spotkanie. Najbliższy mecz ełczanie zagrają na wyjeździe z Wartą Sieradz, a kolejnym przeciwnikiem MKS-u na własnym boisku będzie Widzew Łódź.