MKS Ełk – ŁKS Łódź 1:2
Ełk 05/09/2016

pilka

Nie udało się piłkarzom ełckiego MKSu poprawić swojego dorobku punktowego. Sobotnie spotkanie z ŁKSem Łódź przegrali 1:2. Był to szósty mecz ełczan w tym sezonie III ligi i czwarty przegrany. Drużynie nie udało się dotychczas wywalczyć żadnych punktów u siebie.

Sobotni mecz rozpoczął się pomyślnie dla MKSu. Zespół objął prowadzenie w 9. minucie po strzale Michała Hryżko. Radość gospodarzy nie trwała jednak długo, bo już minutę później bramkę dla ŁKSu Łódź strzelił Jakub Nowak. Remis utrzymał się do końca pierwszej połowy. W drugiej to goście okazali się bardziej skuteczni. Wynik ustanowili w 50. minucie po golu Artura Golańskiego.

W siódmej kolejce MKS Ełk zagra w Morągu z tamtejszym Huraganem. Mecz odbędzie się w sobotę 10 września o godz. 16.