MKS Ełk – GKS Bełchatów 2:3
17/08/2015
sport

źródło: MKS Ełk

Porażką zakończył się niedzielny mecz MKS Ełk z GKS Bełchatów w Centralnej Lidze Juniorów. Pierwsza część spotkania to prowadzenie ełckiej drużyny. Bramki strzelili Patryk Rosoliński i Mateusz Skonieczka. Pomimo dobrej pierwszej połowy i wielu sytuacji podbramkowych nie udało się drużynie Artura Dakowicza pokonać GKS. W drugiej połowie drużyna gości strzeliła bowiem trzy bramki. Dwa gole zdobył Michał Lewandowski, a trzeciego decydującego gola w meczu strzelił Kacper Banasiak.

Natomiast drużyna seniorów pod wodzą Mirosława Dymka w sobotę rozegrała mecz na poziomie III ligi. Mecz MKS Ełk – KS Wasilków zakończył się wynikiem 3:1. Gole dla ełckiej drużyny zdobyli Mateusz Butkiewicz oraz dwukrotnie Michał Pietroń.