Mistrzostwa w Szachach Szybkich i Błyskawicznych
Suwałki 14/08/2018

Prawie tysiąc szachistów wystartowało w Mistrzostwach Polski w Szachach Szybkich i Błyskawicznych. Zawody odbyły się we Wrocławiu. Suwałki reprezentowało 32 zawodników. Srebrny medal w szachach szybkich D – 16 zdobyła Michalina Rudzińska. W tej samej kategorii wiekowej, w pierwszej dwudziestce znalazły się: Debora Choińska – na 18. miejscu i Kinga Wołągiewicz – na 19. Suwalczanki zajęły wysokie miejsca w grupie D – 10, gdzie 9. miejsce zajęła Anna Czarniecka, a 13. Gabriela Pałejko. W szachach błyskawicznych D-10 w pierwszej dziesiątce znalazła się Gabriela Pałejko, która zajęła 9. miejsce. Natomiast w grupie D – 16 w pierwszej dwudziestce uplasowały się Michalina Rudzińska na 11. miejscu oraz Debora Choińska na 16.