Mazur rozpoczyna sezon na piątkę
Ełk 08/08/2022

W sobotnie (06.08) popołudnie na stadionie im. Stefana Marcinkiewicza w Ełku odbyło się pierwsze derbowe spotkanie w rozgrywkach ligi okręgowej.

Rona 03 Ełk mierzyła się z MKS-em Mazur Ełk.

Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana i obfitowała w wiele ciekawych akcji, jednak żadna z drużyn nie zdołała strzelić bramki i obie ekipy schodziły do szatni przy wyniku 0-0.

Druga odsłona należała do piłkarzy MKS-u. Strzelanie w 48. minucie rozpoczął Chyliński. 8 minut później wynik na 0-2 podwyższył Wrotniak. Piłkarze Mazura złapali wiatr w żagle i zdołali strzelić jeszcze 3 bramki. W 59. i 68. minucie dwie bramki dorzucił Gondek, a wynik spotkania w 77. minucie ustalił Wrotniak.

Rona 03 Ełk- Mazur Ełk 0-5.

– Jesteśmy na dobrej drodze, wygrana cieszy, ale jeszcze sporo przed nami – podkreślał po spotkaniu Hubert Molski z Mazura

Po pierwszej kolejce Mazur zajmuje drugie miejsce w tabeli ligi okręgowej. Rona 03 15.