Mazur remisuje z liderem
Ełk/Giżycko 03/05/2021

Mazur remisuje z liderem. W sobotnie (01.05) popołudnie na stadionie w Giżycku lokalna drużyna, a zarazem lider rozgrywek Mamry Giżycko podejmowało ekipę Mazura Ełk.

Spotkanie od początku kontrolowali piłkarze z Giżycka co zaowocowało bramką w 20. minucie spotkania a jej autorem był Radosław Gulbierz. Gdy wydawało się, że takim wynikiem skończy się pierwsza połowa do głosu doszli jeszcze raz piłkarze Mamr a mianowicie Rafał Darda w 43. minucie podwyższył na 2-0.

Na drugą połowę piłkarze Mazura wyszli zdecydowani i nastawieni na pogoń za wynikiem i tak też się stało najpierw w 49. minucie Kamil Stawiecki dał piłkarzom Mazura kontakt a w 74. Dawid Ejza doprowadził do remisu.

Mamry miały jeszcze swoje sytuacje, ale ich nie wykorzystały i mecz zakończył się wynikiem 2-2.

-Ten remis jest dla nas zwycięski- mówi trener Mazura Paweł Sobolewski.

Po tym remisie Mamry powiększyły swoją przewagę nad drugą Mrągowią do 7. punktów natomiast Mazur nadal zajmuje 12. miejsce w tabeli IV ligi.