Mamy wicemistrza Polski!
Ełk 25/03/2019

Adrian Krukowski z Miejskiego Klubu Bokserskiego „Mazur” Ełk wicemistrzem Polski juniorów!

Ełczanin tytuł zdobył podczas rozgrywanych od 18 do 23 marca w Koninie Mistrzostw Polski juniorów w boksie. W zawodach startowało 154 zawodników z całej Polski.

Adrian Krukowski w kategorii wagowej 69 kg pokonał kolejno: Patryka Rydza z „Gardy” Gierłatowice, Michała Szelińskiego reprezentującego „Wisłę” Kraków i Dominika Wojtczaka z „Zagłębia” Konin. W pojedynku finałowym o tytuł mistrza Polski po bardzo dobrej walce Adrian przegrał na punkty z Michałem Jarlińskim z klubu „Champion” Włocławek.

Była to najlepsza walka finałowa turnieju, zwycięzca tej walki Michał Jarliński został wybrany najlepszym zawodnikiem Mistrzostw Polski.

Wyjazd na zawody odbył się dzięki dotacji z Urzędu Miasta i powiatu ełckiego.