Mamry Giżycko nie dały szans ełckiemu Mazurowi
Ełk 02/08/2021

Wysoka porażka Mazura w Pucharze. W sobotnie popołudnie (31.07) na stadionie im. Stefana Marcinkiewicza w Ełku lokalna drużyna Mazura podejmowała ekipę III-ligowych Mamr Giżycko w ramach pierwszej rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski.

Od początku spotkania Mamry napierały na defensywę gospodarzy i po raz pierwszy udało się ich przełamać w 27. minucie za sprawą trafienia Dymińskiego. Długo jednak taki wynik się nie utrzymał, gdyż 5 minut później na 0:2 podwyższył Bucio.

W drugiej połowie piłkarze z Ełku próbowali złapać kontakt, jednak tego dnia to piłkarze gości trafiali do bramki. W 53. minucie po raz kolejny Dymiński i w 80. minucie na 0:4 Sadocha, czym przypieczętował wynik spotkania.

Mazur Ełk – Mamry Gizycko: 0:4.

Dzięki tej wygranej Mamry awansowały do kolejnej rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski. Do drugiej rundy awansowała także ekipa Znicza Biała Piska, która także 4:0 pokonała drużynę Granicy Kętrzyn.