Kulturysta odebrał gratulacje
Suwałki 23/09/2020

Po kolejne trofea sięgnął Daniel Myszkowski, suwalski utytułowany kulturysta.

W miniony weekend, zdobył złoto w dwóch kategoriach na prestiżowych zawodach Słodkiewicz Classic w Warszawie. Sukces powtórzył w w Pucharze Polski, gdzie również zdobył dwa złota. Dla przypomnienia 3 tygodnie wcześniej, jako pierwszy Polak w historii zdobył trzeci tytuł Mistrza Polski Men’s Physique z rzędu. Jako jedyny Polak może pochwalić się takim wyczynem.

W środę (23.09.20) z kulturystą, oraz szachistami i trenerami ze Szkoły Podstawowej nr 11, którzy w ostatnich dniach odnieśli istotne, ogólnopolskie sukcesy spotkał się Łukasz Kurzyna, zastępca prezydenta Suwałk. Była to okazja do podziękowania za reprezentowanie oraz promocję Suwałk na arenach sportowych w kraju.

Uczniowie SP 11 zdobyli Drużynowe Mistrzostwo Polski Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szachach. Jest to niewątpliwie największy sukces szkoły, gdyż nigdy wcześniej szkoła nie zdobyła złota. Dodatkowo Mateusz Milewski, Jakub Pojawa oraz Gabriela Wiszniewska na swoich szachownicach zajęli drugie miejsca. Błażej Pieczulis miał najcięższy dystans na I szachownicy, ale ostatecznie „utrzymał” deskę i zdobył cenne punkty dla drużyny.