Jaki wynik z Legią II Warszawa?
Ełk 01/10/2018

Porażka MKS Mazur Ełk z Legią II Warszawa. Sobotnie (29.09) spotkanie rozegrane w Ząbkach zakończyło się wynikiem 3:2.

Pierwsze dwa trafienia Legia zdobyła już w pierwszej połowie za sprawą Radosława Pruchnika w 19. minucie oraz Kacpra Wełniaka w 22. Po przerwie pierwsze, honorowe trafienie dla ełczan zaliczył w 51. minucie Michał Twardowski, a Bartosz Szaraniec wyrównał na 2:2. Radość jednak nie trwała długo, bo już 6 minut później za sprawą Piotra Cichockiego było 3:2 i ten wynik Legia II Warszawa utrzymała już do końca spotkania.

Ełcki MKS Mazur z dorobkiem 5 punktów zamyka tabelę I grupy III ligi piłki nożnej. Mecz w ramach 11. kolejki ełczanie rozegrają 6 października. Przeciwnikiem będzie notowana na 3. miejscu w tabeli Lechia Tomaszów Mazowiecki.