Intensywny weekend SUKSS
Suwałki 18/12/2018

Cztery mecze rozegrali w ubiegły weekend drużyny Suwalskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Siatkówki. Rozgrywki III ligi seniorów zainaugurowali w piątek, podejmując lidera tegorocznych rozgrywek – Bestios Białystok. Młodzi zawodnicy SUKSS tylko w pierwszym secie prowadzili wyrównaną grę i wygrali 26:24. Pozostałe sety to przewaga doświadczonych zawodników z Białegostoku i wygrana 3:1. Następnego dnia suwalczanie zmierzyli się z drużyną TIS Wataha Wasilków. Tym razem podopieczni Bartosza Jasińskiego pokazali dobrą, męską siatkówkę, pewnie rozgrywając końcówki setów, co dało wygraną 3:0. W sobotę drużyna kadetów, prowadzona przez trenera Artura Łabacza, zmierzyła się w Sokółce z UKS Mikolo. Suwalczanie nie dali najmniejszych szans przeciwnikom pewnie wygrywając 3:0 i umacniając się na pozycji lidera. W poniedziałek juniorzy zmierzyli się z MUKS „Piętnastka” Białystok. Suwalczanie prowadząc spokojną grę, pewnie wygrali 3:0.