Indykpol AZS Olsztyn – Ślepsk Malow Suwałki 0:3
Suwałki 21/09/2020

W meczu 2. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki wygrali 0:3 z Indykpolem AZS Olsztyn. Drużynie z Olsztyna nie pomogły ostatnie zmiany w zespole. Ze składu, który reprezentował Indykpol AZS zostało zaledwie czterech siatkarzy. Stolicę Warmii i Mazur opuścili m.in. Jan Hadrava, który przeniósł się do Włoch, libero Michał Żurek, a także doświadczony rozgrywający Paweł Woicki. Zawodnicy Ślepska Malow przystąpili do meczu wzmocnieni o nieobecnych ostatnio Andreasa Takvama i Joshue Tuanige. W pierwszych dwóch setach, suwalczanie zdobywali kilkupunktowe prowadzenie a gospodarze wyrównywali. Sety, kończyły się jednak przewagą biało-niebieskich. Końcówka trzeciego seta nie odmieniła biegu spotkania. Choć gospodarze byli blisko zdobycia punktu, ostatecznie to podopieczni Andrzeja Kowala cieszyli się wygranym spotkaniem. Indykpol AZS Olsztyn – Ślepsk Malow Suwałki 0:3 (22, 21, 27)