Ełczanin z brązowym krążkiem
Ostrowiec Świętokrzyski/Ełk 17/07/2018

Ełczanin Wiktor Grzegorczyk brązowym medalistą Mistrzostw Polski Juniorów w Pływaniu. Zawody odbyły się w miniony weekend (13-15.07.18) w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wzięło w nich udział 361 zawodników ze 115 klubów.

Uczniowski Klub Sportowy MOS Ełk reprezentował Wiktor Grzegorczyk, który startował w trzech konkurencjach.

-Na 200 m stylem dowolnym zawodnik UKS MOS Ełk zajął 5 miejsce, a w finale na dystansie 400 metrów stylem dowolnym udowodnił swoją przynależność do krajowej czołówki i po emocjonującym wyścigu wywalczył brązowy medal Mistrzostw Polski z czasem 4:06:71, informuje Sebastian Kosiorek z UKS MOS Ełk.

Podopieczny Igora Makala awansował również do finału B w konkurencji 100 m stylem dowolnym. Wiktor z czasem 0:55:28 zajął 6 miejsce.

Wyjazd został dofinansowany z budżetu Miasta Ełk i Powiatu Ełckiego w ramach projektów „Rozwój sportów wodnych”.