Ełczanin wicemistrzem Polski. Białobłocki Team Ełk z kolejnymi sukcesami!
Ełk 17/01/2024

Zawodnicy Białobłocki Team Ełk po raz kolejny wracają na Mazury z podniesioną głową!

W miniony weekend (13-14.01.2024) odbyły się Mistrzostwa Polski w kolarstwie przełajowym. Miejscem zmagań kolarzy były lubuskie Słubice. Zjechali tam najlepsi zawodnicy z całego kraju.

Tytuł Wicemistrza Polski w kategorii Masters wywalczył Marcin Mróz! Lepszy był tylko Bogdan Czarnota.

Kolejny ełczanin – Przemysław Baranowski wywalczył 6. miejsce.

W kategorii Amator świetny wynik zdobył Marcin Baranowski. Niewiele zabrakło do miejsca na podium. Ostatecznie Marcin zajął 4 pozycję.

W kategorii Żak rywalizowali również najmłodsi przedstawiciele klubu – Alexander Białobłocki oraz Sławomir Wołyniec, którzy wywalczyli kolejno 13 i 36 miejsce.

Niedziela była dniem zmagań kategorii U23 – wystartował w niej Wojciech Jasiński, który zajął 13. miejsce. W kategorii Juniorka 14. miejsce udało się wywalczyć Anicie Urbanowicz.